TKANINY

Posiadamy bogatą ofertę tkanin na zasłony, firany, rolety, plisy, narzuty oraz innych przedmiotów potrzebnych do aranżacji okiennej lub pomieszczeń. Prawie każdy materiał można zastosować do aranżacji okiennej lub wystroju pokoju lub pomieszczenia. Pokazujemy tylko przykładowe wzory materiałów. Cała kolekcja dostępna jest w naszej pracowni lub jesteśmy w stanie przyjechać do Państwa ze wzorami.

Jak dopasowujemy materiały? Poprzez rozmowę. Podczas rozmowy staramy się zbadać gust oraz klimat pomieszczeń. Na podstawie rozmów jesteśmy w stanie zaoferować materiały, a następnie dopasować dany krój do wnętrza. Jako, że posiadamy długoletnie doświadczenie w tej branży często Klient zdaje się po prostu na nas. Czasami zamiast firan proponujemy rolety lub inne aranżacje, które wydają nam się korzystne. Jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni karnisz jeśli chodzi o wygląd i długość. Czasami też zamiast tradycyjnych karniszy ładnie mogą się prezentować karnisze schowane w sufit lub obszyte.

Jak prezentują się ceny materiałów? Jako, że ilość materiałów i wzorów jest bardzo duża jesteśmy w stanie dostosować ofertę cenowo. Możemy przedstawić Państwu kilka propozycji cenowych. Wybór należeć będzie do Państwa.